Kuris „Food Prep“ prenumeratos langas jums tinka?

Rengiamas sveikas, šviežias valgis
Vaizdo kreditas: Sveiki, švieži

Kas turi laiko valgyti planuoti? Jei jūsų užimtas darbo ir šeimos tvarkaraštis reiškia, kad greičiausiai gaminsite tą patį vištienos patiekalą iš naujo dar kartą (arba tiesiog pasiimkite ką nors pakeliui namo), tada galbūt jums tinka maitinimo prenumeratos paslauga tu.

Turint daugiau nei tuziną pagrindinių prenumeratos paslaugų, gali būti nepatogu ir paini žinoti, kurią pasirinkti. Tiesą sakant, mes netikime, kad egzistuoja „geriausia“ maisto pristatymo paslauga - vietoje to mes manome, kad yra „tinkama“, atsižvelgiant į jūsų šeimos dydį, dietos apribojimus ir biudžetą. Taigi, kad jūsų gyvenimas būtų dar lengvesnis, mes suskirstėme geriausias maisto prenumeratas ir patiekalų pristatymo paslaugas kiekvienam žmonių tipui. (Prašom.)

Mėlynas prijuostė

Apsilankykite puslapyje

Mėlyna prijuostė valgio dėžutė
Vaizdo kreditas: Mėlynas prijuostė

Kam tai geriausia: Žmonės su vaikais ir užimtas tvarkaraštis. Standartas Parašo planas yra pritaikytas pagal jūsų pageidavimus, o „Blue Prijuostė“ siūlo ir „Svorio stebėtojų“ patvirtintą „Freestyle“ planą kaip taip pat tik vegetariškas planas ir pasirinkimas pasirinkti vyno poras, jei norite, kad viskas būtų atsiųsta kartą.

Kiek receptų: „Parašo“ plane yra šeši receptai, iš kurių galite rinktis. Kituose planuose gali būti mažiau variantų - laisvalaikio ir vegetariški planai leidžia kiekvieną savaitę pasirinkti iš trijų receptų.

Kaina: Apie 10 USD už porciją. Dauguma planų aptarnauja du žmones, dvi ar tris dienas per savaitę. Šeimos plane numatytos keturios porcijos iki keturių dienų per savaitę. Pristatymas nemokamas tris ar daugiau dienų per savaitę; tai yra 8 USD už dviejų dienų dėžutes.

Kur jį rasti:Mėlynas prijuostė

Vakarienė

Vakarienės valgis
Vaizdo kreditas: Vakarienė

Kam tai geriausia: Biudžeto mąstymo patiekalų planuotojai. Kartu su „EveryPlate“ tai yra viena iš prieinamiausių patiekalų prenumeratos paslaugų, nes paprastesnės pakuotės, mažiau ingredientų vienam receptui, o nenaudojant popierinių receptų kortelių - receptus reikia peržiūrėti telefone arba tablėtė.

Kiek receptų: Kiekvieną savaitę galite pasirinkti 14 receptų.

Kaina: Kainos prasideda nuo maždaug 6,50 USD už porciją (dviejų asmenų dėžutėms tris kartus per savaitę) ir nukrenta iki 4,50 USD už porciją, jei užsisakote penkias dienas per savaitę. Vakarienė už pristatymą apmokestina 9 USD.

Kur jį rasti:Vakarienė

„EveryPlate“

Apsilankykite puslapyje

„EveryPlate“ patiekalo dėžutė
Vaizdo kreditas: „EveryPlate“

Kam tai geriausia: Biudžeto mąstymo patiekalų planuotojai. Kartu su „Dinnerly“ tai yra viena iš prieinamiausių patiekalų prenumeratos paslaugų. „EveryPlate“ siūlo paprastesnius ingredientus ir mažiau pakuočių, nors skirtingai nei „Dinnerly“, kiekvieną savaitę dėžutėje gaunate receptų korteles.

Kiek receptų: Kiekvieną savaitę galite pasirinkti iš aštuonių receptų, iš kurių vienas yra „premium“ receptas, kainuojantis keletą dolerių papildomai.

Kaina: „EveryPlate“ kainuoja 5 USD už porciją, su pristatymo mokesčiu - 9 USD. Kaina yra vienoda, nepriklausomai nuo to, kiek porcijų ar savaitės dienų užsisakote.

Kur jį rasti:„EveryPlate“

Šviežiai

Apsilankykite puslapyje

šviežiai paruoštas maistas
Vaizdo kreditas: Šviežiai

Kam tai geriausia: Žmonės, norintys sveikai maitintis, nereikia maisto ruošti. Šviežiai skiriasi nuo daugumos patiekalų prenumeratos dėžių tuo, kad gaunate visiškai paruoštus patiekalus, paruoštus šildyti mikrobangų krosnelėje ir valgyti. Be to, visi jo valgiai yra be glitimo, natūralūs ir be rafinuotų cukrų.

Kiek receptų: Kiekvieną savaitę galite pasirinkti iš maždaug 30 receptų.

Kaina: Kadangi kiekvienas patiekalas tiekiamas į mikrobangų krosnelę, pagalvokite, kiek žmonių ar kiek dienų užsisakote. Tiesiog pagalvokite, kiek patiekalų kiekvieną savaitę norite įdėti į šaldytuvą. Porcijų kainos svyruoja nuo 12,50 USD už patiekalą keturioms porcijoms per savaitę iki 9 USD už 12 patiekalų per savaitę.

Kur jį rasti:Šviežiai

Žaliasis virėjas

Apsilankykite puslapyje

„Žaliojo virėjo“ patiekalų dėžutė
Vaizdo kreditas: Žaliasis virėjas

Kam tai geriausia: Valgytojai, ieškantys ingredientų, kuriuose nėra GMO, organinių, tvarių ir atsekamų ingredientų (ir kurie nori patiekti valgymo planavimą į autopilotą). Pasirinkite „Green Chef“, jei niekada nenorite išsirinkti savo patiekalų. Jūs pasirenkate tokią dietą, kokią norite valgyti - keto, paleo, subalansuotą ar vegetarišką -, o „Green Chef“ kiekvieną savaitę siunčia jums norimų patiekalų skaičių.

Kiek receptų: Jūs negaunate pasirinkimo - „Green Chef“ siunčia maistą pagal jūsų pageidavimus.

Kaina: Kainos svyruoja nuo maždaug 13 USD už keto ir paleo patiekalų porciją iki 10 USD už vegetariškus receptus. Taip pat yra apie 9 USD gabenimo mokestis.

Kur jį rasti:Žaliasis virėjas

HelloFresh

Apsilankykite puslapyje

Sveiki, šviežio recepto kortelė ir ingredientai
Vaizdo kreditas: Sveiki, švieži

Kam tai geriausia: Tie, kurie nori plataus populiariausių patiekalų pasirinkimo su lengvai įgyvendinamais receptais. Be populiaraus dviejų asmenų „klasikinio“ plano, yra „protinga kalorijų“ alternatyva, taip pat šeimos planas, į kurį įeina greiti ir lengvi valgiai keturiems žmonėms.

Kiek receptų: Kiekvieną savaitę „Classic“ planas leidžia pasirinkti iš maždaug 17 receptų ir priedų, tokių kaip duona ir desertas. Į „Kalorijų sumanumo“ planą taip pat įeina trys pasirinkimai.

Kaina: „HelloFresh“ svyruoja nuo 7,50 iki 9 USD už porciją, atsižvelgiant į tai, kiek porcijų užsisakote kiekvieną savaitę. Galite užsisakyti maisto dviem ar keturiems žmonėms, nuo dviejų iki keturių dienų per savaitę. Kai kurie „aukščiausios klasės“ valgiai (aiškiai pažymėti svetainėje) kainuoja keletą dolerių papildomai, o už gurkšnojimą „HelloFresh“ kainuoja apie 9 USD.

Kur jį rasti:HelloFresh

Namų šefas

Apsilankykite puslapyje

Namų šefo ingredientai ir recepto kortelė
Vaizdo kreditas: Namų šefas

Kam tai geriausia: Žmonės, kurie mėgsta gaminti maistą ir nori šiek tiek daugiau asmeniškumo. Namų šefas yra išskirtinis tuo, kad leidžia pritaikyti daugumą patiekalų keičiant, atnaujinant ar net padidinant baltymų kiekį recepte. Jis taip pat turi lanksčiausias prenumeratos galimybes - iki šešių porcijų per dieną net šešias dienas per savaitę.

Kiek receptų: 17 savaitinių receptų, iš kurių galima rinktis, be priedų, pavyzdžiui, braškinių apelsinų kokteilių.

Kaina: Maistas kainuoja 10 USD už porciją, o užsakymų, viršijančių 49 USD, pristatymas nemokamas. Galite užsisakyti patiekalų dviem, keturiems ar net šešiems žmonėms bet kurioje vietoje nuo dviejų iki šešių dienų per savaitę.

Kur jį rasti:Namų šefas

Morta ir Marley šaukštas

Apsilankykite puslapyje

Martha Stewart su „Marley Spoon“ miltų dėžute
Vaizdo kreditas: Marley šaukštas

Kam tai geriausia: „Martha Stewart“ gerbėjai ir tradiciniai virėjai, ieškantys įmantrių patiekalų iš pačios Martos archyvų.

Kiek receptų: Kiekvieną savaitę galite pasirinkti iš 20 receptų, pasirinkdami tokias kategorijas kaip sveikata ir dieta, vegetariški ir veganai, mėsa ir žuvis, jaunesni nei 30 minučių ir tinkami šeimai.

Kaina: Aptarnavimo kainos svyruoja nuo 8,50 USD dviem žmonėms per keturias dienas per savaitę iki maždaug 10,25 USD dviem žmonėms per dvi dienas per savaitę. Keturių asmenų šeimos planas kainuoja vos 7 USD už porciją. Kiekvienoje dėžutėje yra 9 USD pristatymo mokestis.

Kur jį rasti:Morta ir Marley šaukštas

Padengta

Apsilankykite puslapyje

Paklota valgio dėžutė
Vaizdo kreditas: Padengta

Kam tai geriausia: Žmonės, trokštantys įmantrių patiekalų, daugybės įvairiausių patiekalų ir lanksčios vietos pasirinkimo galimybės.

Kiek receptų: Apie 20 pasirinkimų per savaitę, plius desertai.

Kaina: Dvi porcijos per naktį kainuoja 12 USD už porciją, tačiau kaina nukrenta iki 10 USD už tris ar keturias porcijas. Jūs mokate siuntimą, jei planas kainuoja mažiau nei 60 USD per savaitę (t. Y. Mažiau nei trys receptai per savaitę).

Kur jį rasti:Padengta

Violetinė morka

Apsilankykite puslapyje

Violetinės morkos miltų dėžutė
Vaizdo kreditas: Violetinė morka

Kam tai geriausia: Veganai. Tai vienintelė patiekalų tarnyba su griežtai veganiška receptų knyga.

Kiek receptų: Kiekvieną savaitę galite pasirinkti iš aštuonių receptų, taip pat pusryčių ir pietų priedų. Jei pasirinksite šeimai šešių patiekalų planą, purpurinė morka pasirenka jums patiekalą pagal jūsų pageidavimus.

Kaina: 12 USD už porciją, jei pasirinksite dviejų asmenų planą, arba 8 USD už porciją šešių šeimų šeimai. Abi galimybės kiekvieną savaitę pristato tris receptus, o gabenimas visada nemokamas.

Kur jį rasti:Violetinė morka

Saulės krepšelis

Apsilankykite puslapyje

Saulės krepšelio patiekalų dėžutė
Vaizdo kreditas: Saulės krepšelis

Kam tai geriausia: Žmonės su ypatingais mitybos poreikiais ir noru valgyti atsakingai gaminamą maistą. „Saulės krepšelis“ išeina iš savo būdo, kaip patenkinti valgytojus už pagrindinės srovės ribų Angliavandenių turintis, paleo, Viduržemio jūros, liesas ir švarus, be glitimo, veganas, tinkamas diabetui, peskamarietis ir daugiau.

Kiek receptų: Kiekvieną savaitę galite pasirinkti iš 18 receptų, nors daugelis jų bus orientuoti į konkrečias dietas, pavyzdžiui, vegetarišką ar paleo.

Kaina: Kainos svyruoja nuo 11 USD iki 13 USD už porciją, atsižvelgiant į tai, kiek receptų užsisakote per savaitę, pridėjus 6 USD pristatymo mokestį.

Kur jį rasti:Saulės krepšelis

Alkanas šaknis

Apsilankykite puslapyje

alkanas
Vaizdo kreditas: HungryRoot

Kam tai geriausia: Žmonės, kurie jaučiasi įsitikinę virtuvėje ir mėgsta eksperimentuoti su naujais ingredientais - arba tie, kurie ypač akcentuoja augalinį maistą. „Hungryroot“ nepanašus į kitas patiekalų ruošimo paslaugas, nes siunčia jums dėžutę, kurioje yra ingredientų, kuriuos galima maišyti ir suderinti, kad būtų sukurti nauji receptai. Receptų pasiūlymų kortelė pateikiama kartu su pristatymu, todėl galite pasisemti idėjų, tačiau dažniausiai viskas yra lengva ir savaime suprantama (kiekvienas receptas gali būti sumaišytas per 10 minučių ar mažiau).

Kiek receptų: Viskas priklauso nuo to, kaip jūs jį padalinsite, tačiau sakoma, kad mažiausia dėžutė gamina tris ar daugiau dviejų porcijų patiekalų, o didžiausia - penki ar daugiau dviejų porcijų patiekalų.

Kaina: Tai kainuoja 69 USD už 11 daiktų, 99 USD už 16 daiktų ir 129 USD už 21 daiktą.

Kur jį rasti:Hungyroot