Узгајање сопствене хране штеди оволико новца

Како цене намирница и даље расту, људи се све више ослањају на баштованство и узгајају сопствену храну како би уштедели неколико долара.
Реклама
Паковање од 16 унци органске пролећне мешавине, на пример, коштаће вас око 5 долара у вашој локалној продавници. А паковање семена мешавине салате то је испод 10 долара даје вам много више новца за ваш новац — већина рецензената овог производа је рекла да имају много више зелене салате него што знају шта да раде. Плус, можете берите зелену салату више пута у сезони. То је пуно каде салате од 5 долара које нећете морати да купујете у продавници.
Реклама
Видео дана
Али неки тврде да узгајање сопствене хране није вредно тога због времена, енергије и додатних трошкова. Дакле, колико заправо уштедите узгајајући своју храну?
Недавна извештај из Трее Триаге открили да узгајање сопствене хране штеди у просеку 65 долара месечно на намирницама. И огромних 92% испитаника у анкети је рекло да је њихова домаћа храна укуснија од ствари у продавници.
Реклама
Свим срцем се слажемо! Постоји само нешто у вези с љубављу и напорним радом у узгоју сопствене хране што је чини изузетно укусним.




Реклама
Реклама